BZT52C3V3-HE3-08 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 3.3V 410MW SOD123 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 3.3 V 410 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 95 Ohms |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
סדרה | דירוג לרכב |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הרשאה AEC-Q101 |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±5% | מארז ההתקן של הספק SOD-123 |
הספק - מקס' 410 mW | מספר מוצר בסיס |