BZT52C3V6-HE3_A-08 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Comchip Technology
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 3.6 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOD 123
BZT52C3V6-HE3_A-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZT52C3V6-HE3_A-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C3V6-HE3_A-08
תיאור
DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
95 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW