BZT52C4V3-E3-08 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 4.3V 410MW SOD123 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 28 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 410 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | הספק - מקס' 410 mW |
יצרן | עכבה (מקס') (Zzt) 95 Ohms |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז ההתקן של הספק SOD-123 |
טולרנס ±5% | מספר מוצר בסיס |