BZT52C4V3-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZT52C4V3-E3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZT52C4V3-E3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZT52C4V3-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C4V3-E3-08
תיאור
DIODE ZENER 4.3V 410MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 410 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
הספק - מקס'
410 mW
יצרן
עכבה (מקס') (Zzt)
95 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סטטוס החלק
פעיל
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
טולרנס
±5%