BZT52C5V6-E3-08 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 68,012
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 1,277
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 410 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOD 123
BZT52C5V6-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52C5V6-E3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZT52C5V6-E3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZT52C5V6-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C5V6-E3-08
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 410MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 1 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
410 mW