BZT52C5V6-HE3-08 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 1,890
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Central Semiconductor Corp
onsemi
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 410 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOD 123
BZT52C5V6-HE3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZT52C5V6-HE3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZT52C5V6-HE3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZT52C5V6-HE3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C5V6-HE3-08
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 410MW SOD123
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 1 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
דירוג
לרכב
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
הספק - מקס'
410 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms