BZT52C6V2-HE3_A-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZT52C6V2-HE3_A-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZT52C6V2-HE3_A-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZT52C6V2-HE3_A-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C6V2-HE3_A-08
תיאור
DIODE ZENER 6.2V 300MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 6.2 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 2 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW