BZT55B9V1-GS18 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 9.1 V 500 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-80 QuadroMELF
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZT55B9V1-GS18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT55B9V1-GS18-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT55B9V1-GS18
תיאור
DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD80
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 6.8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.5 V @ 200 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms