BZT55C9V1-GS18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZT55C9V1-GS18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZT55C9V1-GS18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZT55C9V1-GS18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT55C9V1-GS18
תיאור
DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD80
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 9.1 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-80 QuadroMELF
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 6.8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.5 V @ 200 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms