BZW04-239B-E3/73
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZW04-239B-E3/73CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZW04-239B-E3/73TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZW04-239B-E3/73
תיאור
TVS DIODE 239VWM 384VC DO204AL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
384V מלחץ1.1A Ipp TVS – דיודות חור מעבר ‎DO-204AL (DO-41)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
1.1A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
חור מעבר
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-204AL‏, DO-41‏, אקסיאלי
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
239V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
266V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
384V