BZX384B15-HE3-18 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 6,578
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 15 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384B15-HE3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384B15-HE3-18-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384B15-HE3-18
תיאור
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX384B15-HE3-18 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±2%
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms