BZX384B16-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX384B16-E3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX384B16-E3-18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX384B16-E3-18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384B16-E3-18
תיאור
DIODE ZENER 16V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 16 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 11.2 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW