BZX384B18-E3-08 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 1,346
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 23,905
גיליון נתונים
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 18 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384B18-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX384B18-E3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX384B18-E3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX384B18-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384B18-E3-08
תיאור
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 12.6 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW