BZX384B3V6-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384B3V6-G3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX384B3V6-G3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX384B3V6-G3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384B3V6-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.6 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW