BZX384B43-E3-18 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
קיים במלאי: 0
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 865
Diodes Incorporated
onsemi
קיים במלאי: 506
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 43 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384B43-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384B43-E3-18-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384B43-E3-18
תיאור
DIODE ZENER 43V 200MW SOD323
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX384B43-E3-18 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
150 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 30.1 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW