BZX384B4V7-G3-08 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
קיים במלאי: 16
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
דומים
onsemi
קיים במלאי: 370
onsemi
Nexperia USA Inc.
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 875
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 4.7 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384B4V7-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384B4V7-G3-08-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384B4V7-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 2 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW