BZX384B5V1-G3-08 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 4
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 156
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 17
דומים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 0
דומים
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
onsemi
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 5.1 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384B5V1-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384B5V1-G3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX384B5V1-G3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX384B5V1-G3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384B5V1-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
60 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 2 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW