BZX384B5V6-HE3-18 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 7,900
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
onsemi
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 33
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384B5V6-HE3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384B5V6-HE3-18GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX384B5V6-HE3-18GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384B5V6-HE3-18
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX384B5V6-HE3-18 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±2%
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms