BZX384B6V2-E3-08 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 175
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 0
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 16
Diodes Incorporated
onsemi
קיים במלאי: 6
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 6.2 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384B6V2-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384B6V2-E3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX384B6V2-E3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX384B6V2-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384B6V2-E3-08
תיאור
DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 4 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW