BZX384B8V2-E3-18 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 0
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 118
onsemi
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 8.2 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384B8V2-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX384B8V2-E3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX384B8V2-E3-18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX384B8V2-E3-18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384B8V2-E3-18
תיאור
DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
700 nA @ 5 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW