BZX384C12-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX384C12-G3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX384C12-G3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX384C12-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C12-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 12V 200MW SOD323
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 12 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
25 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW