BZX384C15-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384C15-E3-18GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX384C15-E3-18GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C15-E3-18
תיאור
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW