BZX384C18-HE3-18 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 1,390
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 18 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384C18-HE3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX384C18-HE3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX384C18-HE3-18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX384C18-HE3-18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C18-HE3-18
תיאור
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX384C18-HE3-18 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 12.6 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±5%
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms