BZX384C22-G3-18 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
קיים במלאי: 13,676
Central Semiconductor Corp
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
onsemi
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 22 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384C22-G3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384C22-G3-18-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C22-G3-18
תיאור
DIODE ZENER 22V 200MW SOD323
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
55 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 15.4 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW