BZX384C33-E3-08 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 738
גיליון נתונים
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 5,000
Diodes Incorporated
onsemi
Nexperia USA Inc.
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 33 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384C33-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX384C33-E3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX384C33-E3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX384C33-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C33-E3-08
תיאור
DIODE ZENER 33V 200MW SOD323
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 23.1 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW