BZX384C3V3-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384C3V3-E3-18GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX384C3V3-E3-18GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX384C3V3-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C3V3-E3-18
תיאור
DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.3 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
95 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW