BZX384C3V3-HE3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384C3V3-HE3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX384C3V3-HE3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX384C3V3-HE3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C3V3-HE3-08
תיאור
DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.3 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
מודלים EDA/CAD
BZX384C3V3-HE3-08 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±5%
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
95 Ohms