BZX384C3V9-G3-08 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 13,894
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Central Semiconductor Corp
דומים
Central Semiconductor Corp
onsemi
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 3.9 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384C3V9-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384C3V9-G3-08-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C3V9-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD323
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX384C3V9-G3-08 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW