BZX384C4V7-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384C4V7-G3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX384C4V7-G3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX384C4V7-G3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C4V7-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.7 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX384C4V7-G3-08 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 2 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW