BZX384C5V1-E3-18 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
onsemi
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 5.1 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384C5V1-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384C5V1-E3-18GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX384C5V1-E3-18GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C5V1-E3-18
תיאור
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
60 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 2 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW