BZX384C5V6-E3-08 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
onsemi
קיים במלאי: 48,706
גיליון נתונים
דומים
SMC Diode Solutions
דומים
Diodes Incorporated
onsemi
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 33
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384C5V6-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384C5V6-E3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX384C5V6-E3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX384C5V6-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C5V6-E3-08
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW