BZX384C5V6-G3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX384C5V6-G3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX384C5V6-G3-18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX384C5V6-G3-18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C5V6-G3-18
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW