BZX384C6V8-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384C6V8-E3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX384C6V8-E3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX384C6V8-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C6V8-E3-08
תיאור
DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 6.8 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 4 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW