BZX384C7V5-G3-18 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 49
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 32
דומים
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 150
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 7.5 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384C7V5-G3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384C7V5-G3-18-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C7V5-G3-18
תיאור
DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX384C7V5-G3-18 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 5 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW