BZX584C10-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX584C10-G3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX584C10-G3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX584C10-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX584C10-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 10V 200MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 36
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 10 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-523
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
8 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 nA @ 7 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
SOD-523
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW