BZX584C10-G3-08 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 10V 200MW SOD523 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 36 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 10 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-523 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 8 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 200 nA @ 7 V |
סדרה | טמפרטורת פעולה 150°C (TJ) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז ההתקן של הספק SOD-523 |
טולרנס ±5% | מספר מוצר בסיס |
הספק - מקס' 200 mW |