BZX584C2V2-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX584C2V2-G3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX584C2V2-G3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX584C2V2-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX584C2V2-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 2.2V 200MW SOD523
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 2.2 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-523
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX584C2V2-G3-08 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
65 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 1 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW