BZX584C5V1-HG3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX584C5V1-HG3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX584C5V1-HG3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX584C5V1-HG3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX584C5V1-HG3-08
תיאור
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 36
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.1 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-523
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX584C5V1-HG3-08 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 2 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סדרה
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±5%
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms