BZX584C8V2-HG3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX584C8V2-HG3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX584C8V2-HG3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX584C8V2-HG3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX584C8V2-HG3-08
תיאור
DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD523
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 8.2 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-523
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
700 nA @ 5 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סדרה
דירוג
לרכב
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5%
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
6 Ohms