BZX84B12-HE3-08 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 61,889
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
דומים
Central Semiconductor Corp
onsemi
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 12 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84B12-HE3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX84B12-HE3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX84B12-HE3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX84B12-HE3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B12-HE3-08
תיאור
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
25 Ohms