BZX84B15-G3-08 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 558
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 346
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 2,396
דומים
Central Semiconductor Corp
דומים
Diodes Incorporated
onsemi
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 313
קיים במלאי: 63
onsemi
קיים במלאי: 23
דיודות - זנר (Zener) 15 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84B15-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84B15-G3-08-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B15-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 15V 300MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX84B15-G3-08 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
300 mW