BZX84B2V4-HE3-08 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
דומים
Central Semiconductor Corp
דומים
Central Semiconductor Corp
onsemi
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84B2V4-HE3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84B2V4-HE3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84B2V4-HE3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX84B2V4-HE3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B2V4-HE3-08
תיאור
DIODE ZENER 2.4V 300MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 1 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±2%
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms