BZX84B33-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX84B33-G3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX84B33-G3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX84B33-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B33-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 33 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84B33-G3-08 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 23.1 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
300 mW