BZX84B43-HE3_A-18 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 43 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84B43-HE3_A-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX84B43-HE3_A-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B43-HE3_A-18
תיאור
DIODE ZENER 43V 300MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
150 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 30.1 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW