BZX84B4V7-HE3-18 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
דומים
Central Semiconductor Corp
onsemi
onsemi
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 4.7 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84B4V7-HE3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX84B4V7-HE3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX84B4V7-HE3-18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX84B4V7-HE3-18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B4V7-HE3-18
תיאור
DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 2 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±2%
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms