BZX84B4V7-HE3_A-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX84B4V7-HE3_A-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX84B4V7-HE3_A-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX84B4V7-HE3_A-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B4V7-HE3_A-08
תיאור
DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.7 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 2 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW