BZX84B56-E3-18 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 12,818
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Central Semiconductor Corp
דומים
onsemi
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 56 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84B56-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84B56-E3-18-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B56-E3-18
תיאור
DIODE ZENER 56V 300MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
200 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 39.2 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
300 mW