BZX84B56-HE3-08 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 28,100
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 56 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84B56-HE3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84B56-HE3-08-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B56-HE3-08
תיאור
DIODE ZENER 56V 300MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 39.2 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±2%
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
200 Ohms