BZX84C10-E3-08 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 10V 300MW SOT23-3 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 41 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 10 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | BZX84C10-E3-08 דגמים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 20 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 200 nA @ 7 V |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז ההתקן של הספק SOT-23-3 |
טולרנס ±5% | מספר מוצר בסיס |
הספק - מקס' 300 mW |