BZX84C11-E3-18 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
onsemi
קיים במלאי: 22
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Diodes Incorporated
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 11 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C11-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C11-E3-18-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C11-E3-18
תיאור
DIODE ZENER 11V 300MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
300 mW